Program Druga Twarz w TTV nagrywany był Andrychowie

, MAGAZYN, Wiadomości, 19.01.2018 15:05, DK
Emisja programu z andrychowskim akcentem już na wiosnę w TTV.
Program Druga Twarz w TTV nagrywany był Andrychowie

W piątek (19.01) Andrychów odwiedziła ekipa TTV wraz z Marcinem Tyszką (polski fotograf, specjalizujący się w fotografii mody, a także juror w programach telewizyjnych związanych z tą dziedziną: Top Model i Project Runway ) oraz Karoliną Gilon (modelka, makijażystka, aktorka, dziennikarka, wokalistka) znanym głównie z programu TOP MODEL oraz Druga Twarz.

Dlaczego odwiedzili właśnie Andrychów? Otóż jeden z mieszkańców miasta odważył się na przemianę wspólnie z programem Druga Twarz.

Odcinek z jego udziałem będziecie mogli zobaczyć już niebawem na kanale TTV, a tymczasem zobaczcie krótkie nagrania z piątku z Andrychowa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mieszkaniec2, 22.01.2018 11:35

Eh ludzie człowiek, mówi o modzie a wy o pis albo dogaduszki ,że w dużych miastach sa bezdomni . Mam wrażenie ,że nikt nie czyta nie słucha ze zrozumieniem ma racje w Andrychowie ludzie ubieraja się smutno a młodzież jak klony przy mozliwosciach dużych chodzi o brak stylu brak siebie więcej starszych pan wyglada kolorowiej i gustowniej to tylko pokazuje , brak indywidualności .

kalafior, 20.01.2018 14:11

Za to Warszawa jest super ,coraz to więcej ludzi bezdomnych czyhających np.pod KFC na resztki,tak to jest bardzo kolorowe..

Keson, 19.01.2018 20:12

dla tyszki andrychow to wlos lonowy

igor102, 19.01.2018 19:57

miałem jeszcze chwilę i poszperałem w internetach o tym panu ...Panie Redaktorze - jeszcze raz szacun za odwagę ;-))) następnym razem może przyjedzie z kolegami...;-))) z drugiej strony - jak bardzo zapyziałą dziurą jest Andrychów że lokalne media rzucają się na każdą padlinę...Indianie w podobny sposób reagowali na koraliki i świecidełka...

xpek, 19.01.2018 19:19

dzięki rządowi PIS w Andrychowie pracuje już kilkuset ukraińców.odbierają pracę andrychowianom

igor102, 19.01.2018 18:26

jprdl;-))) całe kolorowe towarzystwo z LGBT.... LGBT wyrucha nawet pająka ...byle tylko był kolorowy...szacun dla redaktora za odwagę !!!!!!!!!!!!!!! żeby nie było że zmyślam jeszcze cytat z portalu LGBT ..."Program „Woli i Tysio” Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki, który był głęboko inspirowany Simple Life Paris Hilton i Nicole Richie (sprzed 10 lat..) zaskoczył nawet pracowników TVN. Liczne żarty o „trzepaniu wora” w piekarni, „spuszczaniu się na twarz” wyznaczyły nowe standardy w polskiej TV.".....jeszcze raz szacun dla redaktora za odwagę....no,chyba że nie wiedział z kim rozmawia albo to lubi ;-)))