reklama
reklama

Tragedia w górach. Nie żyje 45-letni mężczyzna

Na sygnale, Wiadomości, 13.01.2024 12:55,
45-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego zginął w słowackich Beskidach, niedaleko granicy z Polską.
Tragedia w górach. Nie żyje 45-letni mężczyzna
W piątek (12.01) wieczorem ratownicy słowackiej Horskiej Záchrannej Služby oraz GOPR Beskidy interweniowali po słowackiej stronie - w Oravskich Beskidach, niedaleko granicy z Polską. Doszło tam do wypadku na skuterze śnieżnym.

Słowaccy ratownicy informują w komunikacie, że żona 45-letniego mężczyzny skontaktowała się z GOPR z prośbą o pomoc, ponieważ straciła z nim kontakt.

Polscy ratownicy znaleźli ślad skutera śnieżnego, a następnie miejsce wypadku, do którego doszło w górskim terenie pod masywem Pilskiej. HZS informuje w komunikacie, że 45-letni mężczyzna prawdopodobnie jechał skuterem śnieżnym po stromym zboczu, pojazd przewrócił się na niego.

Polscy ratownicy, którzy byli pierwsi na miejscu, przystąpili do reanimacji, ale niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Zmarły był mieszkańcem Wadowic.

foto: Horská záchranná služba
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy