Tragedia na drodze. Piesza śmiertelnie potrącona przez samochód osobowy [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 23.08.2019 08:00,
Policja ustala dokładne przyczyny tragedii, która rozegrała się w nocy w Zatorze.,
Tragedia na drodze. Piesza śmiertelnie potrącona przez samochód osobowy [AKTUALIZACJA]
Do zdarzenia doszło w czwartek (22.08) około godziny 22:00 na drodze krajowej nr 44 w Zatorze. Piesza została tam potrącona przez samochód osobowy. Wstępnie wiadomo, że przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Na miejscu długo prowadzona była reanimacja poszkodowanej. Niestety, kobiety nie udało się uratować.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 23 – letni mieszkaniec Wadowic kierując samochodem marki Opel Astra potrącił 70 – letnią mieszkankę Gminy Przeciszów, która przechodziła przez jezdnię. Pomimo prowadzonej reanimacji życia pieszej nie udało się uratować - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

Na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych pod nadzorem prokuratora były prowadzone czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tej tragedii drogowej.


foto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy