Przekroczyła prędkość o 67 km/godz., straciła prawo jazdy na trzy miesiące

, Na sygnale, Wiadomości, 22.08.2019 10:16,
Do zdarzenia doszło na trasie Kęty - Andrychów.
Przekroczyła  prędkość o 67 km/godz., straciła prawo jazdy na trzy miesiące
W czwartkowy (22.08) poranek policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującej, która przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 67 km/godz.

Do zdarzenia doszło w Bulowicach na ulicy Bielskiej. Około godziny 9.00 zauważyli jadący z dużą prędkością samochód marki BMW. Policyjny miernik prędkości wskazał, że w terenie zabudowanym pojazd poruszał się z prędkością 117km/godz., przekraczając dozwoloną prędkość o 67km/godz. Policjanci natychmiast dali kierującej sygnał do zatrzymania się. W trakcie kontroli okazało się, że za kierownicą pojazdu siedziała 57 – letnia mieszkanka Bielska Białej.

Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli mandat, punkty karne oraz zatrzymali jej prawo jazdy, które będzie mogła odzyskać dopiero za trzy miesiące.

źródło: policja, zdjęcie ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy