reklama

To był pogrom! 91 mandatów za prędkość

, Na sygnale, Wiadomości, 08.05.2018 10:15, red
Efekty poniedziałkowej akcji policji na drogach powiatu wadowickiego.
To był pogrom! 91 mandatów za prędkość

W poniedziałek, 7 maja, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy przeprowadzili nasilone działania policyjne na terenie naszego powiatu, ukierunkowane na kontrole prędkości kierowców i zdecydowane reagowanie na popełniane przez nich wykroczenia.

Funkcjonariusze przy użyciu ręcznych mierników prędkości i wideorejestratora kontrolowali drogi w naszym regionie. Podczas akcji skontrolowali 102 pojazdy, ujawnili 91 przekroczeń prędkości. W działania zaangażowanych było 13 policjantów z WRD w Wadowicach.

- W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przypominają również jak ważna jest jazda z tzw. „prędkością bezpieczną”, czyli taką, przy której kierowca zachowuje możliwość pełnego panowania nad pojazdem - podkreślają policjanci.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

miastoandrychow, 09.05.2018 14:46

Dodałbym głośnikami i tłumikami !

maria, 09.05.2018 10:58

Duże brawa dla Policji kierowcy kpią sobie z przepisów a to świadczy że mandaty są niskie za to przestępstwo druga sprawa kto dopuszcza do ruchu pojazdy z tak mocnymi głośnikami ci kierowcy którzy montują takie nagłośnienie powinni być karani odebraniem dowodu rejestracyjnego i za zakłócanie spokoju.

miastoandrychow, 08.05.2018 15:53

Bardzo dobrze oby jak najczęściej takie akcje dla mistrzów prostej. Przy okazji prośba o przeprowadzenie stałych kontroli prędkości na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie, to co niektórzy wyprawiają szczególnie na motocyklach to ogromne zagrożenie dla dzieci i młodzieży, mamy tam same szkoły i tylko czekać na tragedię. W weekendy, to suną ile wlezie, chyba wiedzą, że wtedy raczej mało policjantów i nie kontrolują .