reklama
reklama

Tacy kierowcy ciągle jeżdżą po drogach

Na sygnale, Wiadomości, 07.07.2020 08:49,
Wsiadł „za kółko” mimo sądowego zakazu i decyzji o cofnięciu uprawnień
Tacy kierowcy ciągle jeżdżą po drogach

Policjanci zatrzymali kolejnego kierującego, który zlekceważył postanowienie sądu i wsiadł za kierownicę volkswagena. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami i przekroczył dozwoloną prędkość.

Kilka dni temu na drodze wojewódzkiej 781 w Wieprzu policjanci wadowickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 33 km/h. W trakcie czynności okazało się, że 36 –latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mundurowi sprawdzili dane mężczyzny w systemie policyjnym.

Wtedy okazało się, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień. Kierujący za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. W związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości 36-latek został ukarany mandatem.

źródło: KPP Wadowice

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

3838, 07.07.2020 20:35

Czy musi się dopiero komuś coś stać? Czy usiłowanie zabójstwa to znikoma szkodliwość? Zróbmy coś, zanim po nas kamienie wołać będą.

3838, 07.07.2020 19:13

Ciekawe, czy zapłaci. Ciekawe, czy pójdzie siedzieć, czy Sąd wypuści niedoszłego morderce na wolność. Dobra zmiana. Dobra. No to zmiana.