reklama

Strażacy oddali hołd tragicznie zmarłym Kolegom

Na sygnale, Wiadomości, 15.09.2023 18:25, red
Poświęcili największą wartość - własne życie, niosąc pomoc drugiemu człowiekowi - napisał komendant główny PSP.
Strażacy oddali hołd tragicznie zmarłym Kolegom
W piątek (15.09) o godz. 18.00 w jednostkach strażackich w całej Polsce włączone zostały syreny alarmowe. W ten sposób strażacy z całej Polski oddali hołd śp. druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi z OSP Żukowo, którzy rano zginęli w wypadku.

Do tragedii doszło w piątek ok. 3:40. Strażacy z OSP Żukowo (Pomorskie) jechali do śmiertelnego wypadku w pobliskiej miejscowości Małkowo. Podczas dojazdu do zdarzenia - jak wynika ze wstępnych ustaleń - kierowca samochodu OSP Żukowo chciał ominąć wysepkę i zahaczył o naczepę tira jadącego w tym samym kierunku. Doszło do przewrócenia się wozu strażackiego, w wyniku którego dwoje druhów poniosło śmierć, a trzech kolejnych odniosło obrażenia.

Komendant Główny PSP gen. brygadier Andrzej Bartkowiak w imieniu całej braci strażackiej składa najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym zmarłych druhów oraz poszkodowanym druhom OSP Żukowo.

W piątek o godz. 18.00 w jednostkach Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych włączymy sygnały świetlno-dźwiękowe i oddamy hołd śp. druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi, którzy poświęcili największą wartość - własne życie, niosąc pomoc drugiemu człowiekowi.

Cześć Ich pamięci!

- napisał komendant główny Państwowej Straży Pożarnej.
Tak było o 18:00 przed JRG Andrychów:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy