reklama
reklama

Sprawcy kilku kradzieży w sklepach zatrzymani przez strażników miejskich. Przydał się monitoring

Na sygnale, Wiadomości, 05.04.2019 08:12,
Sprawcy kilku kradzieży w sklepach zatrzymani przez strażników miejskich. Przydał się monitoring

Jak informuje Straż Miejska, w czwartek (4.04) około godziny 14.30 operatorzy dyżurni monitoringu miejskiego wykryli cztery osoby przemieszczające się ul. Krakowska w Andrychowie, których zachowanie wskazywało na dokonanie kradzieży w jednej z placówek handlowych.

- Wnikliwa obserwacja przemieszczania się w/w osób doprowadziła po kilu minutach do ujawnienia kolejnej kradzieży odzieży w następnej placówce handlowej. Zadysponowane na miejsce dwa patrole Straży Miejskiej ujęły osoby podejrzane o kradzież i doprowadziły do Komendy Straży Miejskiej. Przeprowadzone czynności wyjaśniające w postaci przeglądnięcia materiału wizyjnego oraz przeszukania osób zatrzymanych pozwoliły na ujawnienie kolejnej już - trzeciej kradzieży, tym razem alkoholu na szkodę sklepu Biedronka. Cały skradziony towar wykryty u osób zatrzymanych został przekazany właścicielom placówek handlowych. Zatrzymane osoby to mężczyźni w wieku 32 i 38 lat oraz dwie kobiety w wieku 23 i 45 lat. W/w osobom zostanie przedstawiony zarzut z art. 119 Kodeksu wykroczeń, za dokonanie i pomocnictwo w kradzieży za który grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna - informuje nas Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy