reklama

Seria kontroli busów

Na sygnale, Wiadomości, 06.06.2023 10:32,
Stan techniczny wielu pojazdów pozostawia wiele do życzenia.
Seria kontroli busów
Policjanci coraz częściej kontrolują busy w powiecie wadowickim, z których codziennie na różnych liniach korzystają tysiące osób. Stan techniczny wielu pojazdów pozostawia wiele do życzenia.

Często efektem kontroli są mandaty, policjanci zatrzymują dowody rejestracyjne pojazdów. W poniedziałek (5.06) takie kontrole przeprowadzana były m.in. w Wadowicach i Andrychowie.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 06.06.2023 10:39

Jeszcze się trzeba przyjrzeć która stacja kontroli pojazdów podbija pieczątki tym busom, które nie powinny być dopuszczone do ruchu drogowego. Tu nie chodzi tylko o bezpieczeństwo ale i również życie pasażerów. A co tam u janiso??? Kierowca dzwoni w trakcie jazdy, zrób zdjęcie, nagraj filmik i od razu wzywaj policję... Janiso już nie jeździ za złotówkę??? Może jeździ teraz za darmo... Karma wraca.