reklama

Nowy singiel Marcina Jureckiego - "To Co Czujesz" [VIDEO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 05.06.2023 22:00,
Marcin Jurecki, mieszkaniec powiatu oświęcimskiego, zaprezentował niedawno nowy teledysk do utworu "To Co Czujesz".
Nowy singiel Marcina Jureckiego -
- Utwór powstał na bazie mojego pomysłu, który przyniosłem na jedną z prób, a potem wspólnie z Jakubem Panewką (gitara) oraz Mateuszem Moskalem (pianino) rozwijaliśmy ten pomysł podczas kolejnych prób w Czecho-Sound w Czechowicach-Dziedzicach. Proces aranżacji oraz nagrywania odbywał się w WallyStudio w Pszczynie gdzie razem z Michałem Walą udało nam się uzyskać finalny efekt, którego możecie teraz słuchać. Wsparcie oraz pomysły Kuby, Mateusza i Michała miały ogromne znaczenie w tworzeniu się tej piosenki. Są oni dla mnie nieocenioną pomocą i wsparciem w mojej muzycznej drodze - mówi Marcin Jurecki.

Dodaje, że tekst utworu "To Co Czujesz" powstał na bazie jego osobistych przeżyć, doświadczeń i obserwacji. - Nie chcę narzucać o czym konkretnie opowiada ta piosenka, ponieważ każdy może interpretować ten tekst i utwór na swój sposób i każda z tych interpretacji będzie prawdziwa i na swój sposób inna dla każdego ze słuchaczy - mówi.

Zobaczcie i posłuchajcie.


Teledysk został stworzony przez Mateusza Miłosia (Miło Się Patrzy) oraz Marysię Wojewodzic. Myślę, że razem udało nam się stworzyć ciekawe wideo z fajnym, letnim klimatem. W teledysku, głównie za sprawą Marysi, za co jestem jej bardzo wdzięczny zostały ukryte różne alegorie i metafory, które mogą być dla oglądających ciekawym punktem do interpretacji lub zastanowienia się nad wielowymiarowością niektórych kadrów.


- Chciałem serdecznie podziękować wszystkim tym którzy pomogli mi stworzyć ten utwór. Jestem pewien, że bez pomocy moich znajomych i przyjaciół oraz wielu osób zaangażowanych w proces powstawania tej piosenki, nigdy nie ujrzałaby ona światła dziennego. Aktualnie jesteśmy podczas „mini” trasy promującej „To Co Czujesz” już 9 i 10 czerwca zagram wspólnie z Mateuszem Moskalem i Jakubem Panewką dwa koncerty w Krakowie na które serdecznie zapraszam. Chciałem również gorąco zaprosić i zachęcić do słuchania i oglądania mojego utworu "To Co Czujesz" wraz z teledyskiem. Utwór dostępny jest również na wszystkich największych serwisach stremingowych takich jak (Spotify, Tidal, AppleMusic)
- mówi Marcin Jurecki.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy