reklama
reklama

Samochód uderzył w drzewo. Cztery osoby ranne

Na sygnale, Wiadomości, 14.03.2023 19:00,
Po wypadku duża akcja ratownicza na terenie powiatu oświęcimskiego.
Samochód uderzył w drzewo. Cztery osoby ranne
We wtorek (14.03) o godzinie 17:00 do bardzo poważnego wypadku doszło w Brzeszczach na ulicy Ofiar Oświęcimia (DW 933). Samochód którym podróżowała czteroosobowa rodzina, uderzył w przydrożne drzewo. Ranne zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci.


- Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkaniec gminy Brzeszcze kierując samochodem marki Renault z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia ranne zostały cztery osoby. Najpoważniejszych obrażeń ciała doznała 5 – letnia dziewczynka, która była reanimowana. Została ona przetransportowana helikopterem medycznym do jednego ze szpitali. Drugim helikopterem do szpitala przetransportowana została matka dziecka. Do szpitala karetkami Pogotowia Ratunkowego przetransportowani zostali kierowca renault oraz jego 14 – letni syn - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Aktualnie w miejscu gdzie doszło do zdarzenia ruch został wstrzymany. Służby kierują na objazdy.


foto: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy