reklama
reklama

Przerwana rura i wyciek gazu, utrudnienia na drodze

Na sygnale, Wiadomości, 25.01.2023 16:07, red
Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 16:00
Przerwana rura i wyciek gazu, utrudnienia na drodze

W środę przed godziną 16:00 na ulicy Sobieskiego w Kętach, w rejonie ośrodka zdrowia, podczas prac ziemnych uszkodzona została rura gazowa i doszło do sporego wycieku gazu.

- Czuć gaz w całej okolicy - informowali nas mieszkańcy.

Na miejscu interweniowali strażacy z Kęt i Andrychowa i pracownicy pogotowia gazowego.

Droga była zablokowana. Aktualnie nie ma już utrudnień.

Aktualizacja, foto: nadesłane

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ptak_Re, 28.01.2023 01:01

Ta droga jest już tam tak zniszczona i umęczona. Aż się dziwię, że zielony doktor nie zrobił nic żeby zrobić jej totalny remont. Krzywa, połatana, poobrywane krawężniki, ciemno i dołująco jest tam po zmierzchu. Ważne, że do siebie ma fajną drogę i konto pełne, reszta nie ważna, to że ludzie niszczą samochody i ochlapują przechodniów. To samo Legionów od torów do wjazdu na osiedle, Świętokrzyska, połatana, pozapadana, no i Mickiewicza od ronda do rynku. Wszędzie gdzie łapska wsadziły wodociągi, tam drogi poniszczone i nie przywrócone do stanu przed ich rozkopywaniem.