reklama

Przechodzi burza, strażacy już interweniują

Na sygnale, Wiadomości, 17.08.2023 12:40,
Nie jest spokojnie.
Przechodzi burza, strażacy już interweniują
W czwartek (17.08) po godzinie 12:00 przez powiaty wadowicki, suski i oświęcimskie przechodzi potężna nawałnica burzowa, połączona - lokalnie - opadami gradu.

Strażacy już podejmują pierwsze interwencje - głównie chodzi o powalone na drogi i chodniki drzewa i gałęzie.


Kilka takich interwencji dotyczyło powiatu suskiego, ale również w powiecie wadowickim strażacy otrzymują pierwsze zgłoszenia. Usuwają powalone drzewa w Choczni na drodze krajowej i na Łazówce w Wadowicach.

W Naprawie w powiecie suskim doszło do pożaru drzewa, na które spadły kable energetyczne - video poniżej.

W wielu miejscowościach nie ma prądu. Przed godzina 13:00 Tauron informował o przerwach w dostawie prądu m.in. w Suchej Beskidzkiej, Zembrzycach, Tarnawie, Targoszowie, Zawadce, Jaroszowicach, Kozińcu, Świnnej Porębie, Tomicach, Radoczy, Przybradzu. Awarie mają być na bieżąco usuwane w godzinach popołudniowych.

Będziemy informować.

foto: fb / Małopolska Alarmowofoto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy