reklama
reklama

Prokuratura podała wyniki sekcji zwłok 11-latki z Andrychowa

Na sygnale, Wiadomości, 20.04.2024 11:55, red
Do tragedii doszło kilka dni temu w jednym z mieszkań w Andrychowie.
Prokuratura podała wyniki sekcji zwłok 11-latki z Andrychowa
Prokuratura wyjaśnia przyczyny śmierci 11-letniej Nikoli z Andrychowa. Dziewczynka, jak już informowaliśmy, z powodu nagłego zachorowania zmarła w środę (17.04) nad ranem w swoim mieszkaniu przy ulicy Metalowców w Andrychowie. Przez długi czas o jej życie walczyli ratownicy z zespołu ratownictwa medycznego i zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

O wydarzeniu informowały niemal wszystkie media w Polsce. W sprawie prowadzone jest śledztwo w ramach art.155 Kodeksu Karnego, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

Jak przekazał Radiu Kraków Janusz Kowalski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie, biegli z Zakładu Medycyny Sądowej jako przyczynę zgonu wskazali stan zapalny organizmu.

- Jako przyczynę śmierci biegli wskazali stan zapalny organizmu, natomiast co było przyczyną tego stanu zapalnego, na to odpowiedź dopiero będzie możliwa po przeprowadzeniu szeregu badań dodatkowych i dopiero w końcowej opinii biegli będą mogli zająć stanowisko w tej materii - informował o wstępnych wynikach sekcji zwłok Janusz Kowalski z Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Przyczyną stanu zapalnego mogła być np. sepsa. Na szczegółowe wyniki trzeba będzie poczekać kilka tygodni.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy