reklama

Pożar na terenie papierni, strażacy w akcji [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 29.03.2018 21:00, red
Duża akcja straży pożarnej na terenie papierni, interwencja również w Andrychowie.
Pożar na terenie papierni, strażacy w akcji [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W czwartek (29.03) wieczorem, około godziny 20:30, doszło do pożaru na terenie papierni przy ul. Chopina w Wadowicach. Ma tam miejsce pożar w dwóch silosów wypełnionych papierem mielonym. Sytuacja jest pod kontrolą strażaków, choć dostęp do obiektu jest utrudniony - konieczne było zbudowanie linii gaśniczych.

- Silosy są polewane i schładzane wodą. Pożar jest już zlokalizowany. Akcja potrwa prawdopodobnie kilka godzin. Nie ma już zagrożenia dla budynku hali produkcyjnej - dowiadujemy się od strażaków.

Na miejscu są strażacy z kilku jednostek z Wadowic, z gminy Wadowice i z AndrychowaKilka lat temu na terenie tego zakładu także doszło do pożaru.


xxx

W czwartek po godzinie 21:00 strażacy interweniowali także w jednym z mieszkań przy ulicy Metalowców w Andrychowie, gdzie wyczuwalny był zapach gazu. Wezwano również pogotowie gazowe. Wyciek gazu rzeczywiście był - z węża przyłączeniowego do kuchenki.

To jeszcze nie koniec wieczornych interwencji. Wkrótce potem strażacy z JRG Andrychów i OSP Wieprz zostali wezwani do pożaru sadzy w kominie w jednym z budynków w Wieprzu.

Andrychów, ul. Metalowców

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy