reklama

Pożar na Starowiejskiej, kolizja na krajówce [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 28.03.2018 16:00, DK
Dwie akcje niemal w tym samym czasie.
Pożar na Starowiejskiej, kolizja na krajówce [FOTO]
Sezon grzewczy powoli zbliża się do końca, ale... ciągle w budynkach zdarzają się pożary sadzy w kominie. Tak było w środowe (28.03) popołudnie przed godziną 16:00 przy ulicy Starowiejskiej w Andrychowie. Kłęby śmierdzącego dymu unosiły się w całej okolicy. Interweniowali tam strażacy z JRG Andrychów.

W okresie jesienno - zimowym tego typu pożary zdarzają się bardzo często.

Zwłaszcza w sezonie grzewczym należy pamiętać o konieczności wizyty kominiarza, który powinien sprawdzić instalację kominową i wentylacyjną.


W tym samym czasie doszło także do kolizji z udziałem dwóch samochodów na granicy Andrychowa z Inwałdem, na drodze krajowej nr 52. Tam również interweniowali strażacy oraz policja, która ustala przyczyny tego zdarzenia.


foto: Czytelniczka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy