reklama
reklama

Potrącenie dziewczynki [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 16.12.2019 07:25,
Do wypadku doszło w poniedziałkowy poranek.
Potrącenie dziewczynki [AKTUALIZACJA]

W poniedziałek (16.12) około godziny siódmej rano na ulicy św. Maksymiliana Kolbe w Nowej Wsi k. Kęt doszło do potrącenia dziewczynki przez samochód osobowym.

Poszkodowanej pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego. Ze wstępnych informacji wynika, że nic jej na szczęście nie zagraża, a policja ustala dokładne przyczyny tego wypadku.

xxx

Jak wstępnie ustalili policjanci 71 – letni mieszkaniec Gminy Kęty, kierując samochodem marki Ranault Kangoo, potrącił idącą lewą stroną jezdni 10 – letnią dziewczynkę. Małoletnia piesza została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Po badaniach okazało się, że doznała wstrząśnienia mózgu oraz ogólnych potłuczeń.

W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy