Choinki na święta od mamNewsa.pl i Andrychowska Wigilia. Zobaczcie, jak było [FOTO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.12.2019 18:00,
W tym roku po raz pierwszy przed świętami odbyła się połączona impreza: jubileuszowa X Andrychowska Wigilia oraz organizowana od kilku lat akcja „Choinki na święta od mamNewsa.pl”.
Choinki na święta od mamNewsa.pl i Andrychowska Wigilia. Zobaczcie, jak było [FOTO]
Miejsce przedświątecznej akcji było nietypowe: parking przy nowym basenie krytym przy ulicy Włókniarzy. Pogodowa również była nietypowa, jak na tę porę roku: ponad 10 st. C i do tego, na początku wydarzenia, silnie wiejący wiatr, który zapewne wystraszył część mieszkańców.


Ostatecznie wszystko udało się, jak nigdy dotąd.

Podczas Andrychowskiej Wigilii jak zwykle władze miasta złożyły mieszkańcom życzenia, było łamanie się opłatkiem, były świąteczne występy chóru Misericordias Domini z Zagórnika, kapeli góralskiej „Beskid”, dzieci z Przedszkola nr 5 oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Andrychów”. A do tego oczywiście degustacje świątecznych potraw przygotowane przez restauratorów z gminy Andrychów.

Zwieńczeniem niedzielnego wydarzenia były „Choinki od mamNewsa.pl”. Choinkami, a także prezentami obdarowaliśmy w sumie ponad 150 osób. Zabawa, jak zwykle była przednia.

Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie i zabawę z nami. Mamy nadzieję, że impreza Wam się podobała a każdy dostał choinkę lub upominek. Osoby, które otrzymały choinkę prosimy są o przesłanie do mamNewsa.pl na [email protected] zdjęcia już przystrojonej choinki. Umieścimy ją w świątecznej galerii choinek.

Zobaczcie zdjęcia i video z niedzielnego wydarzenia.
Akcja choinkowa odbywa się przy współpracy z:

- NOWOSTYL Wieprz
- MOSKiT Andrychów
- Urząd Miejski w Andrychowie
- Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
- NOWEX - producent artykułów z tworzyw sztucznych
- Sklep DREWPOL Andrychów
- Okno Florek Andrychów
- LOBO Graf - grawerowanie laserowe
- MK SZOK hurtownia chemiczno – kosmetyczna w Andrychowie
- Dobry Cieśla.pl
- Fill - producent rolet
- Dziedzic Ogrodnictwo z Inwałdu
- AN-KOM systemy odgromowe
- Stacja ORLEN - inż. Wita Ziółkowskiego w Andrychowi
- Oscypki, sery wędzone, góralskie - producent serów Marfor
- Stahbud
- NEXT CAR - samochody z Niemiec na zamówienie
- ATD System - wypożyczalnia sprzętu budowlanego
- Stanmar - meble na zamówienie
- Auto Serwis Rusinek Wieprz
- Biżuteria Mon-Mar Arrius.pl
- Małopolska Spółdzielnia Handlowa Wizan
- Energylandia – Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze
- STUS Szkółka Krzewów Ozdobnych Targanice
- Czarny Groń

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bryndza, 15.12.2019 20:31

Fenomenalna akcja. Gratuluję pomysłu byłam na chwilę niestety nie udało mi się dostać choinki ale kalendarz mam. Trochę jestem zła na prowadzących że mnie nie wybrali . Ale przyznam szczerze że do prowadzenia są obłędne ten w zielonej kurtce cały czas coś żartował . Dawidek jak to ci mówił kolega prowadzący niczego się nie boi chyba z każdym pogadał na scenie . You are The best .

edi, 15.12.2019 18:27

proboszcza z osiedla to czemu nie widzę ? nie było ???? Burmistrz i Pan Roman wyciągają rekę, dają kolejną szansę a z drugiej strony........ jakiegoś chłopaczka ( za przeproszeniem ) przysyła ????