reklama
reklama

Poszukiwany listem gończym 31-latek zatrzymany podczas kontroli drogowej

Na sygnale, Wiadomości, 31.03.2023 13:40, red
Policja informuje, że mężczyzna spędzi w areszcie 365 dni.
Poszukiwany listem gończym 31-latek zatrzymany podczas kontroli drogowej
W środę (29.03) na jednej z wadowickich ulic policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Peugeot, który miał niesprawne oświetlanie. Podczas kontroli mundurowi wykonali rutynowe czynności, sprawdzili m.in. czy kierujący posiada uprawnienia do kierowania pojazdami.

- W związku z tym, że 25-latek podróżował z pasażerem, oboje zostali również sprawdzeni w policyjnej bazie danych. Otrzymany wynik wykazał, że 31-latek siedzący na miejscu pasażera jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Wadowicach w związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami przeciwko mieniu - informuje as. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Zgodnie z dyspozycją sądu, 31-latek został doprowadzony wczoraj (30.03) do zakładu penitencjarnego, gdzie spędzi 365 dni kary pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy