reklama

Policyjny pościg za poszukiwanym 21-latkiem

Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2023 12:10,
Policjanci z powiatu suskiego pracujący nad sprawami osób poszukiwanych ustalili że na terenie gminy Zawoja może znajdować się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 21-latka.
Policyjny pościg za poszukiwanym 21-latkiem
W sobotni wieczór (25.11) policjanci pojechali pod adres, gdzie miał znjajdować się poszukiwany. Podczas dojazdu na miejsce zauważyli młodego mężczyznę, który na widok zbliżającego się w jego kierunku pojazdu podejrzanie zaczął się zachowywać. Gdy tylko policjanci wysiedli z samochodu, mężczyzna rzucił się do ucieczki - w kierunku pól uprawnych.

Po kilkuset metrach pościgu mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. W trakcie kontroli jego odzieży policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu, który po badaniach okazał się marihuaną. Resztę wieczoru poszukiwany spędził w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, a następnie trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.

21-latek będzie odpowiadał też za posiadanie środków odurzających, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródlo: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy