reklama

Policjanci ustala przyczyny zdarzenia z udziałem motocyklisty

, Na sygnale, Wiadomości, 09.06.2021 10:45,
Jak już informowaliśmy, we wtorek (8.06) o godzinie 16.50 służby ratunkowe interweniowały w związku z kolizją drogową, do której doszło w Zatorze na ulicy Oświęcimskiej.
Policjanci ustala przyczyny zdarzenia z udziałem motocyklisty

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 19 - letni mieszkaniec powiatu suskiego, kierując samochodem marki fiat Ducato najechał na tył motocykla marki Honda, którym kierował 39 - letni mieszkaniec Zatora. W wyniku zderzenia motocyklista upadł na jezdnię. Został on przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Po badaniach lekarskich okazało się, że motocyklista doznał stłuczeń.

Dokładne okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia drogowego zostaną ustalone w trakcie dalszego postępowania o wykroczenie.

- Policjanci apelują o zachowanie uwagi i koncentracji za kierownicą. Roztargnienie, pośpiech czy zlekceważenie przepisów drogowych mogą doprowadzić do poważnych i niejednokrotnie nieodwracalnych skutków zdarzenia drogowego - podkreślają.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy