reklama
reklama

Policjanci poszukują poszkodowanego właściciela zielonego matiza. Sprawca kolizji zgłosił się sam

Na sygnale, Wiadomości, 06.11.2019 11:15,
Policjanci poszukują poszkodowanego właściciela zielonego matiza. Sprawca kolizji zgłosił się sam

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń prowadzą nietypowe poszukiwania poszkodowanego kierowcy matiza, który najprawdopodobniej odjechał z miejsca kolizji nie zdając sobie sprawy z faktu, że jego samochód został uszkodzony. Mieszkaniec powiatu bielskiego, który spowodował kolizję, Policję powiadomił sam.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.10 w czwartek 24 października 2019 w rejonie sklepu Lewiatan na Osiedlu Nad Sołą w Kętach. Z relacji zgłaszającego mieszkańca powiatu bielskiego wynika, że cofając swoim samochodem marki VW uszkodził tylny zderzak samochodu marki Daewoo Matiz koloru zielonego zaparkowanego wzdłuż ulicy.

W związku z faktem, iż na miejscu nie było kierowcy matiza sprawca kolizji poszedł do pobliskiego sklepu po kartkę papieru, aby zostawić pokrzywdzonemu informację z numerem telefonu. Gdy po kilku minutach ponownie wrócił na parking okazało się, że matiz już odjechał. W związku z tym mężczyzna o zdarzeniu powiadomił Policję.

Policjanci zwracają się z prośbą do właściciela zielonego matiza, o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numer telefonu 33 845 33 22.

źródło: policjareklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy