reklama

Najlepsi w Polsce - Marti Travel

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.11.2019 17:25,
Kolejne nagrody dla andrychowskiego biura podróży.
Najlepsi w Polsce - Marti Travel

Tegoroczne Starway Tourism Awards odbyło się w Turcji w gronie najlepszych agentów z całej Polski. Właścicielka Biura Podróży Marti Travel z Andrychowa - Magdalena Wandor, Katarzyna Małecka oraz Martyna Wandor - otrzymały nagrodę i tytuł najlepszego agenta w całej Polsce - za promowanie marki oraz największą sprzedaż oferty Wezyr Holidays Coral Travel w sezonie 2019.

Właścicielka odbierała nagrodę osobiście, a Kasia na miejscu trzymała mocno kciuki! Było to przeżycie nie tylko dla niej, ale i dla wszystkich Klientów.

- Pragnę z tego miejsca podziękować nie tylko klientom, mojej córce czy rodzinie. W tym roku w szczególności dziękuje mojej Kasi, która od początku razem ze mną ciągnie ten "wózek". To nasze 10 wspólnych lat - 10 nagroda z rzędu. Dziękuje Kasiu to Twoja nagroda! - mówi Magdalena Wandor

Marti Travel kolejny rok z rzędu szczyci się wygraną w tej kategorii. - Znaleźliśmy się w pierwszej 10-tce najlepszych autoryzowanych agentów Coral Travel Wezyr Holidays w "Starway Tourism", a udział wzięło ponad 100 agentów całej Polski. Oprócz Nagrody Najlepszego agenta Coral Travel- Biuro Marti Travel w tym roku zostało jednym z najlepszych agentów biura Itaka oraz Grecos Holiday - informuje Magdalena Wandor.

Konferencja najlepszych agentów odbyła sie w Marsa Alam - biuro reprezentowała Katarzyna MaŁecka

Pragniemy serdecznie podziękować Naszym klientom za okazane zaufanie. Bez Was by się nam nie udało! - podkreślają Magdalena Wandor, Katarzyna Małecka oraz Martyna z Biura Podróży Marti Travel.

Statuetka oraz dyplom zajęły już swoje miejsce w biurze.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy