reklama

W szkole zamontowano pyłomierze. Są pierwsze wyniki

, MAGAZYN, Wiadomości, 05.11.2019 09:25,
W szkole zamontowano pyłomierze. Są pierwsze wyniki
Jak informuje andrychowski magistrat, Gmina Andrychów realizuje projekt: „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” jako jeden z 62 partnerów w województwie małopolskim.

Jednym z partnerów projektu jest Krakowski Alarm Smogowy, który przywiózł do Gminy Andrychów 2 pyłomierze mierzące stężenie pyłu PM10 oraz czujnik CO2. Urządzenia zostały zamontowane na terenie Zespołu Szkół Samorządowych w Roczynach.

Jeden z pyłomierzy dokonuje pomiaru na zewnątrz szkoły, a drugi w jednej z sali przedszkola, w której znajduje się oczyszczacz powietrza. Dane z pyłomierzy są dostępne w dniach 4.11 – 18.11.2019 r.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy