reklama
reklama

Policja zatrzymała włamywaczy. Okradli jeden z domów

Na sygnale, Wiadomości, 13.03.2019 11:20,
Policjanci z andrychowskiego komisariatu zatrzymali dwóch sprawców kradzieży, którzy włamali się do jednego z domów na terenie Andrychowa.
Policja zatrzymała włamywaczy. Okradli jeden z domów

W niedzielę (10.03) do Komisariatu Policji w Andrychowie zgłosił się mężczyzna, który złożył zawiadomienie o kradzieży z włamaniem.

- Jak wynikało z ustaleń, w godzinach nocnych dwaj sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych do jego domu, a następnie weszli do środka skąd ukradli dwa telefony komórkowe oraz portfel, w którym znajdowało się 550 złotych i dowód osobisty. Mężczyźni zostali zauważeni przez właściciela budynku, który chciał odzyskać skradzione rzeczy, jednak złodziejom udało się uciec zabierając skradziony łup. Policjanci tego samego dnia po południu zatrzymali sprawców przestępstwa na jednej z andrychowskich ulic. 11 marca br. 40 i 41-latek usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mieszkańcom powiatu oświęcimskiego grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.


źródło: policja

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 13.03.2019 13:09

... i obcięcie ręki !