reklama

Policja zatrzymała trzech kolejnych piratów drogowych

Na sygnale, Wiadomości, 27.07.2021 13:44,
W ostatnich dwóch dniach policjanci z wadowickiej drogówki ujawnili trzech kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
Policja zatrzymała trzech kolejnych piratów drogowych
W niedzielę (25 lipca) policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem, który w Jaroszowicach jechał z prędkością 103 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Również w Jaroszowicach swoje uprawnienia do kierowania pojazdami stracił kierowca audi, który miał na liczniku 104 km/h.

Dzień później, w miejscowości Łączany policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami i punktami karnymi, a także zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

- Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość plasuje się w czołówce przyczyn wypadków drogowych, których często następstwem jest śmierć na drodze. Wciąż zdarzają się przypadki kierowców, którzy lekceważą bezpieczeństwo i prawo. Policjanci ostrzegają przed brawurą - czytamy w komunikacie wadowickiej policji.

źródło: KPP Wadowice


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy