reklama
reklama

"Jaskinia hazardu" zlikwidowana w centrum miasta

Na sygnale, Wiadomości, 27.07.2021 17:20,
Kryminalni zabezpieczyli cztery automaty do gier hazardowych.

21 lipca funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej w jednym z lokali na terenie miasta ujawnili cztery nielegalne automaty, przystosowane do gier o tzw. niskich wygranych. Maszyny były bez wymaganej koncesji oraz zezwoleń, dlatego zostały zabezpieczone i przewiezione do depozytu.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja.

- Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Krakowie będą teraz prowadzić dalsze postępowanie i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

źródło: policja Sucha Beskidzka

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy