reklama

Policja przed Kauflandem. Miało tam dojść do pobicia

, Na sygnale, Wiadomości, 25.09.2020 14:20, PG
Sytuacja miała miejsce w czwartek wieczorem.
Policja przed Kauflandem. Miało tam dojść do pobicia

W czwartek (24.09.) wieczorem, około godz. 20:00, policjanci z komisariatu policji w Andrychowie zostali poinformowani o sytuacji, która miała miejsce przed supermarketem Kaufland w Andrychowie.

Jak poinformowała na rzecznik prasowa KPP Wadowice mł. asp. Agnieszka Petek, dwie osoby miały zostać pobite przez trzech nieznanych im mężczyzn. Pokrzywdzeni, z obrażeniami, zostali zabrani do szpitala w Wadowicach. Byli jednak w stanie nietrzeźwości. Mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci przybyli na miejsce, rozpytali świadków i sprawdzili monitoring. Jednak te czynności nie wykazały jakoby w tym miejscu, który wskazali pokrzywdzeni, miało dojść do pobicia.

Po wytrzeźwieniu poszkodowanych, będą prowadzone dalsze działania w celu ustalenia miejsca pobicia oraz sprawców.

foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy