reklama

Pod osłoną nocy kradną sanki na osiedlach

, Na sygnale, Wiadomości, 21.01.2021 14:10, PG
Pilnujcie sanek!
Pod osłoną nocy kradną sanki na osiedlach

Ostatnie dni były idealnym czasem do zimowego szaleństwa dla dzieci i młodzieży. Zima dopisała. Sanki, ślizgawki, jabłuszka itp. poszły w ruch.

Jak się jednak okazuje, nawet dziecięce sanki są znakomitym kąskiem dla złodziei. W wielu sklepach nie można ich już kupić, więc złodzieje wkroczyli do akcji.

Na Spotted Andrychów-24/7 napisała o tym jedna z użytkowniczek.

- Gratulacje dla osoby która dziś z bloku 74 ukradła rocznemu dziecku sanki z klatki. Mam nadzieję że bardziej Ci przydały , skoro były tak potrzebne żeby odbierać je dziecku . Nie pozdrawiam Andrychowskiej patologii.

Policja nic nie wie o takich sytuacjach. Właściciele sanek, z uwagi na niewielką wartość przedmiotu kradzieży, nie zgłaszają tego policji.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 22.01.2021 09:56

Pewnie ukradl ten co nie dostaje 500+ bo po co by kradl? A ten co dostaje se kupi nowe, przeciez go stac ???!!!?