Po pijanemu spowodował kolizję

, Na sygnale, Wiadomości, 23.05.2018 09:35, red
Po pijanemu spowodował kolizję

Kika dni temu (21.05) dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Jaroszowice k. Wadowic. Na miejsce skierowano policjantów z wadowickiej drogówki, którzy potwierdzili otrzymaną informację.

- Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem Fiat Ducato nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego zespołu pojazdów, w wyniku czego najechał na przyczepę ciągniętą przez fiata scudo. Jak się okazało, mieszkaniec powiatu wadowickiego wsiadł za kierownicę mając w organizmie 0,74 promila alkoholu. 31-latkowi zatrzymano prawo jazy - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

Mężczyźnie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy