W kwietniu Julia i Nikola zachorowały na ciężką chorobę i potrzebują pomocy

, MAGAZYN, Wiadomości, 23.05.2018 08:40, red
Zbiórka pieniędzy na pomoc dla dziewczynek z gminy Andrychów prowadzona poprzez serwis pomagam.pl
W kwietniu Julia i Nikola zachorowały na ciężką chorobę i potrzebują pomocy
Julia i Nikola mieszkają w gminie Andrychów. Mają zaledwie po 9 lat. Są bliźniaczkami, pogodnymi i ciekawymi świata dziewczynkami.

W kwietniu 2018 roku u obu dziewczynek zdiagnozowano brodawczaki krtani, które rozrastając się powodują duże duszności, bóle głowy (migreny), nerwobóle. Mogą przekształcić się w nowotwory złośliwe.

- Brodawczaki rozrosły się powodując brak dostępu powietrza do płuc i jedna z nas (Julia) musiała być hospitalizowana. Niestety leczenie zachowawcze nie przyniosło oczekiwanych rezultatów i konieczna jest pierwsza z wielu operacji wycinania zagrażających życiu brodawczaków. Koszt samych ampułek, których muszę przyjąć ok 10 sztuk to 50.000 tysięcy złotych plus hospitalizacja dla mnie i mojej siostry Nikoli. Bardzo prosimy o pomoc,gdyż czas gra na naszą nie korzyść ponieważ pierwszą z wielu operacji mamy już 29 maja 2018 roku (wtorek) - czytamy w serwisie pomagam.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla dziewczyne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy