Poważny wypadek na Beskidzkiej [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 22.05.2018 06:43,
Do wypadku doszło we wtorek rano.
Poważny wypadek na Beskidzkiej [FOTO]
Do zdarzenia doszło we wtorek (22.05) około godziny 6:20 rano na ulicy Beskidzkiej w Witkowicach k. Kęt. Na poboczu dachował tam samochód osobowy.

Kobieta kierująca autem została ranna. Była zakleszczona w samochodzie. Strażacy pomogli wydobyć ją na zewnątrz. Kobieta przewieziona została do szpitala.

Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkaniec gminy Kęty kierując samochodem marki Opel podczas manewru skrętu w lewo zderzył się z wyprzedzającym go samochodem marki Peugeot, którym kierowała mieszkanka Osieka. W wyniku zderzenia peugeot wjechał do przydrożnego rowu, gdzie przewrócił się na bok. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierującą, gdzie nadal przechodzi badania.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy