reklama

Pijany na motorowerze skończył w zakładzie karnym

Na sygnale, Wiadomości, 13.10.2022 15:45,
Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który nietrzeźwy jechał motorowerem. Okazało się również, że był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Pijany na motorowerze skończył w zakładzie karnym
We wtorek (11.10) policjanci z Posterunku Policji w Brzeźnicy na terenie tej gminy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem, którego styl jazdy wskazywał na to, iż może być on pod działaniem alkoholu. Dodatkowo - informuje policja - kierujący jechał bez kasku ochronnego.

Przeprowadzone badanie potwierdziło tylko przypuszczenia mundurowych. 29-latek miał w organizmie ponad 1,1 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach danych personalnych mężczyzny, okazało się, że jest on poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia kary pozbawienia wolności.

Mieszkaniec powiatu wadowickiego trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy. Za jazdę w stanie nietrzeźwość mężczyźnie może grozić nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy