Pijana kobieta jechała jak szalona przez wieś

, Na sygnale, Wiadomości, 04.07.2020 08:50,
Nietrzeźwa kierująca przekroczyła prędkość o 75 km/h
Pijana kobieta jechała jak szalona przez wieś
Policjanci ruchu drogowego wadowickiej komendy podczas patrolu w miejscowości Babica k. Wadowic zatrzymali samochód marki Mercedes, jadący z prędkością 125 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

- Policjanci podczas rozmowy z kierującą nabrali podejrzeń, że kobieta może znajdować się pod wpływem alkoholu. Okazało się, że przypuszczenia mundurowych były słuszne. Przeprowadzone badanie wykazało 1,65 promila alkoholu w organizmie. Kobieta usłyszy zarzut dotyczący kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności. Nie ominą jej również konsekwencje związane z przekroczeniem dozwolonej prędkości - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Policja po raz kolejny apeluje! - Nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętaj, że prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu, stanowisz zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego - podkreślają policjanci.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

3838, 09.07.2020 15:21

Po raz kolejny apeluję do Posłów wybranych przez społeczeństwo naszego regionu do reprezentacji nas w Sejmie RP by zmienić kategorię tego występku na usiłowanie zabójstwa z użyciem niebezpiecznego narzędzie. I działanie pod wpływem alkoholu powinno być czynnikiem zwiększającym wymiar kary. Komu zależy, by na drogach wciąż ginęli niewinni?