reklama

Pijackie imprezy na placu zabaw

Na sygnale, Wiadomości, 10.06.2023 09:41, NEWSY CZYTELNIKÓW
- Chyba wizyty straży miejskiej powinny być tutaj częstsze - sugeruje mieszkanka..
Pijackie imprezy na placu zabaw
Na placu zabaw na osiedlu Jana Pawła II w Andrychowie regularnie mają miejsce nocne pijackie imprezy - informują nas mieszkańcy, którzy muszą potem sprzątać to miejsce, bo imprezowicze sprzątać po sobie nie zamierzają.

-- Puste puszki i papiery to norma, ale rozbita butelka przelała czarę goryczy. Plac zabaw na osiedlu Jana Pawła II. Miejsce spotkań młodzieży. Chyba wizyty straży miejskiej powinny być tutaj częstsze - informowała nas w piątek mieszkanka. Przesłała kilka zdjęć.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 11.06.2023 08:00

No żal dupy, bo nie zostawili chociaż jednego piwka ani jednego papieroska, faktycznie koniczynka ma trochę racji, nie dzwoni bo czeka na okazacje, buhahahah

Polityk, 10.06.2023 17:36

A co z budynkiem Socjialnym na ul Batorego 48 A w Andrychowie bo tam Pijackie Spotkania i Awantury to Norma Dzienna a Weekendy Żadna instytucja nie da rady na nich tylko Najbiedniejsze są tam Małe dzieci i rodziny tam to dopiero Samowolka a my Mieszkańcy Andrychowa dajemy na to przyzwolenie powinniśmy zaprzeczać takim osadzeniom dla takich Ograniczonych osób do mieszkania w Andrychowie podobno stawiają punkt w Wadowicach odpowiedni dla takich sortów jak ci na Batorego w tych Nowiutkich Budynkach że wszystkim a dać tam rodziny z Dziećmi (Normalne) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koniczynka, 10.06.2023 15:00

Tutaj nasuwa się pytanie dlaczego mieszkanka nie interweniuje i nie dzwoni po odpowiednio służby, kiedy odbywa się pijaństwo??? Tylko narzeka jak stara kwoka. Pijaństwo to dopiero będzie jak oddadzą do użytku pańską górę i śmieszny staw anteckiego gdzie zostały utopione miliony złotych w błoto.

Burakz wiejskiej , 10.06.2023 13:46

Jednak prohibicja działa

Koniczynka, 10.06.2023 10:13

Ważne że nastał cud. Kamera na Lenartowicza 38 została przeniesiona i nowy plan zabaw jest już monitorowany, teraz naprawiają uszkodzone ogrodzenie. I kolejny cud po miesięcznej awarii , działa tablica świetlna na przystanku przy ulicy Włókniarzy. Teraz jeszcze czekamy na trzeci cud... Kilkanaście lamp ulicznych nie działa na osiedlu od maja!!!