reklama

Pies pogryzł dziecko. Rodzice szukają właścicieli psa.

, Na sygnale, Wiadomości, 11.05.2021 10:20, DK
Rodzice szukają właścicieli psa agresywnego psa.
Pies pogryzł dziecko. Rodzice szukają właścicieli psa.

W poniedziałek (10.05) w Witanowicach (gmina Tomice) pies rasy Owczarek Niemiecki pogryzł dziewczynkę. Rodzice szukają właścicieli psa. Mała Ania została zaszczepiona już przeciwko tężcowi, jednak jeżeli pies oraz właściciele się nie znajdą, Ani grozi seria bolesnych zastrzyków przeciwko wściekliźnie.

Poniżej informacja w tej sprawie zamieszczona mieszkankę Witanowic.

KOCHANI!

BARDZO PROSIMY O POMOC!

WCZORAJ W WITANOWICACH OKOŁO GODZINY 21.00 NIEDALEKO BOISKA SKS SKAWA ZOSTAŁA UGRYZIONA PRZEZ PSA ANIA - CÓRKA NASZYCH SĄSIADÓW.

PIES, WYGLĄDAJĄCY NA OWCZARKA NIEMIECKIEGO, BYŁ PROWADZONY NA SMYCZY PRZEZ DWOJE OSÓB - KOBIETĘ I MĘŻCZYZNĘ (KOBIETA Z CZARNYMI KRÓTKO PRZYCIĘTYMI WŁOSAMI). W MOMENCIE KIEDY ANIA PRZEBIEGAŁA OBOK NICH, PIES ZŁAPAŁ JĄ ZA NOGAWKĘ. DOPIERO W DOMU OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEDNAK ZDĄŻYŁ WBIĆ ZĘBY W ŁYDKĘ DZIEWCZYNKI.

ANIA JEST JUZ PO SZCZEPIENIU PRZECIW TĘŻCOWI, ALE JEŚLI NIE ZNAJDZIEMY DO JUTRA WŁAŚCICIELI TO GROZI JEJ SERIA ZASTRZYKÓW PRZECIW WŚCIEKLIŹNIE.

RODZICE BARDZO PROSZĄ O KONTAKT WŁAŚCICIELI PSA LUB OSOBY, KTÓRE MOGĄ ICH KOJARZYĆ

TEL. RODZICÓW

502 199 773

505 511 433”

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy