reklama

Impreza na Białej Drodze. Interweniowała policja [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 11.05.2021 10:30, red
Nietypowa policyjna interwencja w poniedziałkowy wieczór.
Impreza na Białej Drodze. Interweniowała policja [AKTUALIZACJA]

W poniedziałek (10.05) wieczorem policjanci interweniowali przy ulicy Biała Droga w Choczni, gdzie - jak się okazało - imprezowało około 20 nastolatków. Było głośno. Dlatego sąsiedzi wezwali policję.

Na miejscu musiało interweniować kilka patroli. Mundurowi spisali uczestników imprezy. Po nietrzeźwych nastolatków musieli przyjechać rodzice.

We wtorek policja przekazała szczegóły w sprawie tej interwencji:

- W poniedziałek około godziny 21:30 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w Choczni ulicą Biała Droga ma się przemieszczać grupa osób głośno zachowujących się.
Skierowani na miejscu policji wylegitymowali 12 osób, z których część to osób to osoby nieletnie. Według informacji świadka zdarzenia osoby te miały głośno się zachowywać, odtwarzać muzykę a także miały być wulgarne. Wszystkie wylegitymowane osoby były pod działaniem alkoholu. Obecnie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie w związku z zakłóceniem porządku publicznego oraz używania słów wulgarnych. Nieletnie osoby zostały przekazane członkom ich rodzin. Co do nieletnich - sprawa zostanie skierowana na sądu rodzinnego celem sprawdzenia, czy mamy do czynienia ze zjawiskiem demoralizacji - informuje nas mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

foto: DK52info

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy