reklama
reklama

Od samego rana piraci drogowi na drogach

Na sygnale, Wiadomości, 16.04.2019 10:45, PG
Policyjny przegląd wydarzeń z początku tygodnia.
Od samego rana piraci drogowi na drogach

W poniedziałek (15.04.) o godz. 05.15 w Inwałdzie na ul. Wadowickiej kierująca toyotą yaris potrąciła sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię przed jadący pojazd.


W Wadowicach na ul. Sienkiewicza po godz. 12:00 kierujący samochodem renault przejeżdżając obok pojazdu fiat punto nie zachował bezpiecznej odległości, w wyniku czego dokonał jego uszkodzenia.

O godz. 14:15 na ul. Bielskiej w Roczynach kierujący skodą felicią nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem volkswagen polo, w wyniku czego doszło do zderzenia samochodów.

Z kolei we wtorek (16.04.) rano w Nidku policjanci z wydziału ruchu drogowego ujawnili dwóch piratów drogowych. Na ul. św. Judy Tadeusza kierujący pojazdem marki skoda przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym jadąc 123h/h. Natomiast drugi kierujący poruszający się seatem leonem jechał z prędkością 102h/h. Kierujący zostali ukarani mandatami, punktami karnymi oraz zatrzymano im prawo jazdy.

Około godz. 10:00 na małym rondzie na ul. Włókniarzy w Andrychowie doszło do kolizji dwóch samochodów. [na zdjęciu]

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy