reklama
reklama

Od 1 marca rząd znosi większość obostrzeń

Na sygnale, Wiadomości, 23.02.2022 09:25,
W środę (23.02) premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że rząd znosi większość obostrzeń wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa.
Od 1 marca rząd znosi większość obostrzeń
Od 1 marca zniesionych zostanie większość restrykcji wprowadzonych przez rządzących związku z pandemią koronawirusa. Urzędy i instytucje mają wrócić do normalnej pracy. Zniesionych zostanie większość restrykcji "o charakterze gospodarczym"

- Możemy znieść większość restrykcji związanych z pandemią. Pozostawiamy tylko obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych, sklepach i środkach komunikacji - stwierdził premier podczas konferencji prasowej w środę (23.02) rano.

Przestaną obowiązywać m.in. wszystkie limity osób – w tym w sklepach, restauracjach, miejscach kultury, transporcie, a także podczas spotkań i imprez. Ponownie zostaną otwarte dyskoteki, kluby i inne miejsca udostępnione do tańczenia.

Z obostrzeń pozostają jedynie maseczki w miejscach zamkniętych, izolacja i kwarantanna.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy