reklama

Nowy sprzęt andrychowskiej Straży Miejskiej

Na sygnale, Wiadomości, 13.11.2023 08:45, red
Skuter snieżny już jest, a być może będą także nowy samochód i dwa skutery do patrolowania miasta.
Nowy sprzęt andrychowskiej Straży Miejskiej
Do Andrychowa trafił nowy sprzęt, który ma się przydać podczas zimowych akcji na Pańskiej Górze, ale także do wyznaczania trasy do narciarstwa biegowego na Pańskiej. To skuter śnieżny. Będzie na wyposażeniu Straży Miejskiej.

Na razie zakup owiany jest tajemnicą. Udało nam się jednak potwierdzić, że skuter jest już w Andrychowie. Został zakupiony w ramach dotacji przyznanej na rewitalizację i budowę Stawu Anteckiego.

Jak się dowiadujemy, na horyzoncie są jeszcze dwa kolejne zakupy dla Straży Miejskiej – nowy samochód do patrolowania miasta oraz dwa małe skutery do patrolowania Pańskiej Góry.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jepetto, 13.11.2023 15:49

Fajnie, jest moc i najciekawsze są te dwa małe skutery do patrolowania Pańskiej Góry. Ale że w zimie także? Bo tam już mamy zadysponowaną śnieżną Panterę . Fajnie wydaję się nasze pieniądze...

Bento, 13.11.2023 10:25

Internauta Zakolog, znany z przenikliwości w ujawnianiu motywów stosowanych przez osobą o ksywie Tomuś, nie zauważył, że sprawa jest jeszcze bardziej tajemnicza niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Mianowicie, jak podprogowo podaje już w samym podtytule artykułu portal mamNewsa, zakupiono Skyter snieżny i on już jest w gminie; w naszej gminie. I wymaga wnikliwego ustalenia, czy ów skyter to: nowoczesne narzędzie do unikalnych eskapad zimowych, gdzie niebo jest jedynym limitem? a może dla tych, którzy uważają, że zimowe przygody powinny być na wysokości oczekiwań kupca, i przynajmniej kilku metrów nad poziomem gruntu? czy też to rewolucyjny środek transportu dla tych, którzy chcą osiągnąć szczyt zimowej rozrywki, dosłownie i w przenośni? czy może dla tych, którzy mają tak wygórowane wymagania, że zimowe ścieżki są za niskie, a niebo jest jedynym właściwym miejscem na zimową jazdę ? A być może skyter śnieżny to zwyczajnie bardzo rozsądny zakup, bo decyzje podatkowe w związku ze stanem dróg gminnych będzie możne w razie srogiej zimy dostarczyć tylko z pomocą tego cudu techniki? P.S. Zapewne podniebny SKYter śnieżny, jest droższy niż pospolity skuter śnieżny, który zwyczajnie nie pasowałby do nieodmiennie ambitnych zamierzeń burmistrza. To taki lider wśród skuterów! Wszystko pięknie się trzyma, przepraszam, za wyrażenie kupy. Tak trzymać Panie Tomku, mierz Pan wysoko! Ostatnia kadencja czeka! A gminę można jeszcze troszkę zadłużyć, RIO śpi. I`m the king of the world! - jak to krzyczeli na Titanicu.

Zakolog, 13.11.2023 09:50

Panie Waldku, pan się nie boi, pan poda pełną nazwę tego funduszu skuterowego ! Mnie się wydaje, że Tomuś znowu komuś coś obiecał, a u Tomusia słowo warte jest każdych publicznych pieniędzy. I tak mamy dużo szczęścia, że Tomuś jeszcze nie zna jakiegoś hodowcy koni arabskich, bo już mielibyśmy w Andrychowie konne patrole z Królewskiego Regimentu Straży Miejskiej. Panie Waldku pan przyzna, że najlepiej problemy sprzedawcy skuterów rozumie sprzedawca ubezpieczeń i do tego ten drugi wie jak te problemy rozwiązać.