reklama
reklama

Nocny pożar, z budynku wydobywał się dym

Na sygnale, Wiadomości, 14.12.2019 07:25, red
Dzięki szybkiej akcji strażaków, sytuacja została błyskawicznie opanowana.
Nocny pożar, z budynku wydobywał się dym
Jak informuje nas dyżurny w PSP Wadowice, w sobotę (14.12) o 1:58 w nocy strażacy otrzymali zgłoszenie, że z budynku przy ulicy Gotowizna w Wadowicach wydobywają się kłęby dymu.

To mogło skończyć się źle. Okazało się, że w pomieszczeniach firmy usługowej znajdującej się na parterze budynku doszło prawdopodobnie do zwarcia w instalacji elektrycznej, zaczęło się tlić, dymić. Tymczasem na górze znajdują się mieszkania.

Dzięki szybkiej akcji strażaków pożar został opanowany w początkowej fazie. Nikomu nic się nie stało. W akcji uczestniczyli strażacy z JRG Wadowice oraz OSP Wadowice i OSP Chocznia.

xxx

W sobotę rano doszło do kolizji w Przytkowicach. Samochód uderzył tam w budynek. Nikomu nic się nie stało. Tam również interweniowali strażacy.

foto: OSP Wadowice

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy