reklama
reklama

Nocna akcja straży w drukarni

Na sygnale, Wiadomości, 24.08.2023 01:00,
Nocna akcja straży w drukarni
Strażacy z kilku jednostek z gminy Andrychów, z OSP Wieprz oraz z JRG Wadowice interweniowali w nocy ze środy na czwartek na terenie zakładu produkującego opakowania tekturowe Granpak przy ulicy Przemysłowej w Andrychowie.


W jednej z hal pojawiło się zadymienie - jak się dowiadujemy ze strony uszkodzonego urządzenia. Z uwagi na specyfikę zakładu, do akcji wezwano liczne zastępy straży pożarnej. Sytuacja została opanowana.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania KDR z JRG Andrychów stwierdził, że pożar rozwija się w jednym z kanałów technologicznych, a hala jest zadymiona. W związku z powyższym zadysponowano dodatkowe zastępy. Działania polegały na ugaszeniu pożaru przy pomocy piany średniej oraz oddymieniu obiektu. Oprócz prowadzenia działań gaśniczych w hali nasz zastęp realizował zasilanie wodne w oparciu o znajdujący się na terenie zakładu zbiornik przeciwpożarowy. Działania trwały nieco ponad 2 godziny - informują strażacy z OSP Andrychów.

foto: OSP Andrychów
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy