Niespokojna noc na drogach w gminie Andrychów [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 11.11.2017 00:00,
Zderzenie z dzikiem i auto w rowie.
Niespokojna noc na drogach w gminie Andrychów [AKTUALIZACJA]

W piątek (10.11) w dzień na drogach gminy Andrychów, ale i całego powiatu wadowickiego obyło się bez wypadków i groźnych kolizji. Wieczorem już tak nie było.


W Roczynach na ulicy Bielskiej, przy granicy z Czańcem, przed nadjeżdżającego seata na jezdnię wbiegł dzik. Doszło do zderzenia. Zwierzę padło, auto jest uszkodzone. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy.


Z kolei po godzinie 23:00 do wypadku doszło w Sułkowicach na ulicy Centralnej - samochód osobowy jazdę zakończył w rowie. Kierowca przewieziony został do szpitala, a policja ustala przyczyny tego zdarzenia. Od kierowcy zostanie pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.


Podobna sytuacja miała miejsce w sobotę ok. 4 nad ranem w miejscowości Nowe Dwory (gmina Brzeźnica), gdzie dachował samochód.foto: OSP Brzezinka

AKTUALIZACJA: 8:00

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy