Starosta rozczarował uczniów Bawełnianki. Czekali, czekali, ale się nie doczekali

, Wiadomości, 10.11.2017 18:40, DK
Co dalej z Bawełnianką w Andrychowie? Zobaczcie, jakie plany ma nowa pani dyrektor.
Starosta rozczarował uczniów Bawełnianki. Czekali, czekali, ale się nie doczekali
W piątek (10.11) w Zespole Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie, odbyły się uroczystości z okazji Święta Niepodległości.

11 listopada to bardzo ważna data w historii Polski, dlatego uczniowie andrychowskiej „Bawełnianki” bardzo przyłożyli się do organizacji obchodów tego święta.

Uroczystość miał zaszczycić swoją obecnością starosta wadowicki Bartosz Kaliński (PiS). Miał być, potwierdzał swój przyjazd.... Apel został celowo przedłużony. Uczniowie oraz nauczyciele długo oczekiwali na starostę, ten jednak poinformował zainteresowanych, że właśnie wyjeżdża z Wadowic. Minęły 2 godziny, ale się nie pojawił. Uroczysty apel został więc zakończony.

Wizyta starosty w „Bawełniance” to - nie ma co ukrywać - miało być takie „nowe otwarcie” w relacjach starosty z tą szkołą. Przypomnijmy, że na wiosnę, jeszcze za poprzedniej dyrektorki, te relacje były niezbyt dobre. Szkoła protestowała przeciwko planom władz powiatu, które chciały włączyć „Bawełniankę” do nowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Nowa dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie Grażyna Gwoździewicz podczas wizyty starosty chciała rozmawiać z nim na temat budowy bardzo potrzebnej sali gimnastycznej, której szkoła nie posiada.

Zobaczcie materiał video i rozmowę z nową dyrektor ZS nr 2 w Andrychowie.

A dlaczego starosta nie przyjechał do Andrychowa, mimo że obiecał? W piątek był w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie odsłaniał tablicę z okazji 150-lecie „Sokoła” w Polsce oraz 130-lecie działalności tego towarzystwa w powiecie wadowickim.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krisu78, 12.11.2017 10:49

Dobrze żeby ten starosta sam powiedział czemu nie przyjechał. I zwyczajnie przeprosił. Ale myślę, że młodzież i nauczyciele ani nie płakali ani nie mieli z tego powodu nieprzespanej nocy :) Aż takiej gwiazdy z niego nie róbmy:)

korbaty, 12.11.2017 10:24

Dlaczego nie przyjechał? ........... Bał się spotkania z ludźmi mającymi inne zdanie niż on/ danie słowa dla niego nic nie znaczy/ odsłanianie tablicy mu wychodzi dobrze* ......... * - niepotrzebne skreslić

Jepetto, 10.11.2017 21:10

Jakieś tłumaczenie? Dlaczego nie przyjechał???

zandrychowa, 10.11.2017 20:48

PIS bliżej ludzie hahahaha

xpek, 10.11.2017 19:54

szkoda mi tej szkoły ale trzymam kciuki bo widzę że nowa dyrektor ma dużo energii i pomysłów