reklama

Nie żyje zaginiona kilka dni temu 26-latka [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 20.10.2023 13:50,
Młoda kobieta pochodziła z powiatu wadowickiego.
Nie żyje zaginiona kilka dni temu 26-latka [AKTUALIZACJA]
Niestety, nie żyje poszukiwana od kilku dni 26-letnia Izabela Ryszka-Havlas. Pochodziła z Tomic w powiecie wadowickim, mieszkała w Krakowie.

Ostatni raz widziana była w Krakowie w piątek 13 października. Tego dnia, po pracy, miała udać się do rodziny w Tomicach. Tam jednak nie dotarła. Ostatni kontakt telefoniczny był z nią w niedzielę 15 października.

Wkrótce ruszyły poszukiwania. Niestety, w czwartek bliscy kobiety poinformowali, że Izabela nie żyje.

xxx

Portal tvn24.pl ustalił, że w czwartek w jednym z warszawskich hoteli znaleziono ciało 26-latki z Krakowa, która od kilku dni była poszukiwana. Kobieta została prawdopodobnie uduszona, jej ciało zostało znalezione w wannie przez obsługę hotelu. Trwa poszukiwanie zabójcy, a sprawą zajmuje się warszawska prokuratura.

Prokuratura nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy