reklama

Nie żyje motocyklista poszkodowany w wypadku

Na sygnale, Wiadomości, 04.11.2023 08:00,
Tragiczne skutki czwartkowego wypadku.
Nie żyje motocyklista poszkodowany w wypadku
W szpitalu zmarł 40-letni motocyklista poszkodowany w wypadku do którego doszło w czwartek, 2 listopada, na drodze krajowej nr 44 na granicy Przeciszowa z Włosienicą w powiecie oświęcimskim.

Policjanci uistalają dokładne okoliczności wypadku.

- Policjanci wstępnie ustalili, że motocyklista, mieszkaniec powiatu bieruńsko -lędzińskiego, kierując motocyklem marki Honda, podczas wyprzedzania zderzył się z samochodem marki Peugeot, którym kierował 38 – letni mieszkaniec powiatu suskiego. Po zderzeniu z samochodem motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w barierę energochłonną. Motocyklista był reanimowany najpierw przez policjantów z oświęcimskiej drogówki oraz ratownika ze Zintegrowanej Służby Ratowniczej, a następnie ratowników medycznych. W stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem LPR do jednego z krakowskich szpitali - informowała asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Niestety, na skutek odniesionych ran motocyklista zmarł w szpitalu.źrodło: oswiecim112.pl, foto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 04.11.2023 14:19

Zawsze powtarzam że winna jest prędkość ! jakby jechał szybciej to nie byłoby go w tym miejscu o tej porze !

wertige, 04.11.2023 12:46

Kto szybko jeździ tego wolno niosą