reklama
reklama

Nie płacił alimentów, ukrywał się. 32-latek zatrzymany

Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2024 11:52,
32-latek spędzi 9 miesięcy w zakładzie karnym.
Nie płacił alimentów, ukrywał się. 32-latek zatrzymany
Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 32 – letniego mieszkańca Śląska. Mężczyzna ukrywał się przed grożącą mu karą pozbawienia wolności za niealimentację.

- W poniedziałek (19.02) policjanci ustalili, że w jednym z wynajmowanych mieszkań na terenie Zatora może przebywać 32 – latek ścigany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej. Ustalenia potwierdziły się. W mieszkaniu policjanci zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna trafił do oświęcimskiej komendy Policji. Następnego dnia rano 32 – latek został osadzony w jednym z zakładów karnych. Spędzi tam 9 miesięcy za przestępstwo niealimentacji - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policja przypomina, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

- Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy