reklama
reklama

Możliwa szklanka na drogach i chodnikach

Na sygnale, Wiadomości, 21.11.2023 12:35,
Synoptycy prognozują zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników.
Możliwa szklanka na drogach i chodnikach
W najbliższe noce temparatura spadnie poniżej zera. Synoptycy wydali ostrzeżenie, informując z nim o tym, że drogi i chodniki mogą być obliodzone.

Ostrzeżenia meteorologiczne: Oblodzenie
stopień: 1, prawd. 80%

Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników, po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem, powodujących ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -3°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników, po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem, powodujących ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -3°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C. Lokalnie ujemna temperatura powietrza utrzyma się także w środę w ciągu dnia.

Ważne:
Od: 2023-11-21 20:00
Do: 2023-11-22 09:00
Czas wydania: 2023-11-21 11:29
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy