reklama

Motocykliści wyjechali na drogi. Coraz więcej wypadków. Dziś kolejny [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 12.04.2023 17:06,
Najczęściej to nie kierowcy jednośladów ponoszą winę za wypadek.
Motocykliści wyjechali na drogi. Coraz więcej wypadków. Dziś kolejny [AKTUALIZACJA]

Wraz z nadejściem wiosny, na drogach jest coraz więcej motocyklistów. W środę (12.04) po południu do kolejnego już w ostatnich dniach w regionie wypadku z udziałem kierowcy motocykla i samochodu osobowego doszło w Brzeszczach: na skrzyżowaniu ulicy Ofiar Oświęcimia z ulicą Kościelną.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 71 – letni mieszkaniec Brzeszcz kierując samochodem marki Fiat wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa 17 – letniemu mieszkańcowi powiatu bielskiego, który kierował motocyklem marki Hond. Nastoletni motocyklista w stanie przytomnym został przewieziony karetką Pogotowia Ratunkowego na do szpitala. Po badaniach okazało się, że doznał jedynie stłuczeń. W związku z powyższym sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

foto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy