reklama

Mieszkaniec Andrychowa jechał za szybko i miał sądowy zakaz

, Na sygnale, Wiadomości, 25.11.2019 13:48,
Mieszkaniec Andrychowa zlekceważył postanowienie sądu i wsiadł za kierownicę opla. Dodatkowo przekroczył dozwoloną prędkość.
Mieszkaniec Andrychowa jechał za szybko i miał sądowy zakaz
Jak informuje policja, w niedzielę (24.11) w Targanicach funkcjonariusze ruchu drogowego wadowickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla, który jechał z prędkością 72 km/h w miejscu, gdzie dozwolona prędkość wynosiła do 50 km/h.

W trakcie sprawdzania danych sprawcy wykroczenia, policjanci ustalili, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczony wyrokiem Sądu.

- Kierujący został ukarany mandatem za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym, natomiast za niestosowanie się do zakazu sądowego mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy